مشارکت در طرح های مطالعاتی

با توجه به سابقه طولانی مجموعه کیفیت گستر سبز در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و همچنین تسلط بالای کارشناسان این مجموعه در زمینه استانداردهای ملی و بین المللی تدوین شده برای تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، بسیاری از سازمان ها و موسسات فعال در این زمینه ها از این مجموعه برای شرکت در طرح های مطالعاتی در این زمینه دعوت به عمل می آورند. مجموعه کیفیت گستر سبز نیز همیشه برای شرکت در این طرح ها تمایل داشته است.

اهمیت این طرح های مطالعاتی در این است که می تواند به بالا رفتن سطح کیفیت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی کمک کند و تاثیر به سزایی در استانداردسازی این تجهیزات در سطح بین المللی داشته باشد. در نتیجه برپایی این طرح ها و مشارکت هر چه گسترده تر در آن ها می تواند بسیار مفید باشد.

یکی دیگر از فعالیت های مجموعه کیفیت گستر سبز در این زمینه، اقدام به برپایی طرح های مطالعاتی در جهت بالا بردن سطح کیفی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی است. در این زمینه می توان به ترجمه کتاب های مختلف و ارائه مقالات در کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی اشاره کرد.

مجموعه کیفیت گستر سبز از همه کسانی که در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی فعالیت دارند برای شرکت در این طرح های مطالعاتی مشارکت داشته باشند.

طرح های در دست اجرا:

  • طرح مطالعاتی کمیته OIML TC 18 (همکاری با سازمان ملی استاندارد)
  • ترجمه کتاب Reliable design of medical devise ویرایش سوم نوشته Richard C. Fries

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری در این طرح ها با شماره تلفن های ذکر شده در مرکز تماس، تماس حاصل فرمایند.

فهرست