آزمایشگاه شرایط محیطی و IP

آزمایشگاه شرایط محیطی و IP مجموعه کیفیت گستر سبز با داشتن امکانات و تجهیزات به روز در این زمینه براساس استانداردهای اختصاصی مربوطه آماده خدمت رسانی در این زمینه می­ باشد. این آزمایشگاه با طراحی و ساخت تجهیزات لازم برای آزمون­ هایی که در آن­ ها احتیاج به ایجاد شرایط محیطی خاص دارند و یا تجهیزاتی که دارای کد IP هستند، این آزمون­ ها را در شرایط کاملاً استاندارد و با بهره گیری از دانش کارشناسان با تجربه در این زمینه مطابق با روش استانداردهای مربوطه انجام می­ دهد.

کلیه تجهیزاتی که این آزمایشگاه از آن­ ها در آزمون­ های شرایط محیطی و IP استفاده می­ کند، توسط کارشناسان مجموعه کیفیت گستر سبز مطابق با استانداردهای مربوط به آن­ ها طراحی و ساخته شده است.

این آزمایشگاه قادر به ایجاد شرایط محیطی 20- تا 70+ درجه و رطوبت تا 95% و همچنین انجام آزمون­ های IPX7 ،IPX6 ،IPX5 ،IPX4 ،IPX3 ،IPX2 ،IPX1 و IPX8 مطابق با استانداردهای IEC 60529 و ISIRI 2868 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست آزمون برای هر یک از استانداردهای ذکر شده می ­توانید به قسمت ورود مراجعه کرده و یا با شماره تلفن­ های ذکر شده در قسمت مرکز تماس ارتباط حاصل فرمایید.

فهرست