آزمایشگاه بیومکانیک

آزمایشگاه بیومکانیک مجموعه کیفیت گستر سبز با داشتن امکانات و تجهیزات به روز در زمینه تست تجهیزات مکانیکی پزشکی براساس استانداردهای اختصاصی مربوط به هر تجهیز، توانسته است گام بزرگی در جهت بهبود و ارتقاء کیفیت تجهیزات مکانیکی پزشکی در سطح کشور بردارد و به جهت بالا رفتن کیفیت این تجهیزات بستر صادرات آن­ ها به کشورهای دیگر فراهم شده است. همچنین از تجهیزات این آزمایشگاه در دوره ­های برگزار شده برای مدیران کنترل کیفیت تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی جهت ارتقاء هر چه بیشتر دانش این افراد در این زمینه استفاده می­ شود.

این تجهیزات براساس استانداردهای روز تجهیزات پزشکی از برندهای معتبر در دنیا تهیه و یا در آزمایشگاه توسط کارشناسان توانمند طراحی و ساخته شده­ اند. خدمات در این آزمایشگاه به صورت کل استاندارد و یا به صورت موردی از بندهای استانداردها بنا به درخواست مشتری انجام می ­پذیرد.

این آزمایشگاه آزمون­ های استانداردهای تجهیزات مکانیکی پزشکی و تمام زیر مجموعه­ های آن­ ها را به طور کامل با بهره­ گیری از دانش کارشناسان خبره در این زمینه انجام می­ دهد و گزارش آزمون­ های صادر شده قابل ارائه به همه سازمان­ های مربوط به این زمینه و سازمان­ های همکار ذکر شده در قسمت همکاری با سازمان­ ها در همین سایت می­ باشند.

لیست استانداردهای بین المللی و ملی قابل انجام در این آزمایشگاه به قرار زیر است:

IEC 60601-2-52
EN 12183
ISO 7176
EN 1865-1
EN 12183
ISO 11334-1
BS ISO 4986:2020
ISIRI 2465
ISIRI 4370
ISIRI 6136-1
ISIRI 4932

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست آزمون برای هر یک از استانداردهای ذکر شده می­ توانید به قسمت ورود مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ­های ذکر شده در قسمت مرکز تماس ارتباط حاصل فرمایید.

فهرست